Вот мы и вернулись, прошлый домен восстановить не удалось. Возникли проблемы с хостингом. Куча жалоб от "гадалок" поступило, впредь такого не повторится. Максимально постараемся восстановить прошлые данные. А Вы по-прежнему будьте аккуратны с выбором гадалки, а мы Вам с этим поможем, с уважением администрация форума

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

Ответить
AaldiosotS

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

Сообщение AaldiosotS » Вт сен 15, 2020 1:52 pm

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть кино

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Фільм «Тарас. Повернення» – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько. Мотря кинулась до кропиви. Діти підняли ґвалт і кинулись на тин, як котенята. На їх крик вибігла з хати Мелашка. Тарас. Повернення дивитися онлайн Так минув літній семестр. Він виїхав зі Львова на село, також на лекцію, а восени вернув. Він наняв собі маленьке кавалерське помешкання, дешеве, з вікном на подвір’я, на другім поверсі, невигідне ще й тим, що на першім поверсі була школа гри на фортеп’яні; значить, удень міг там витримати тільки чоловік з дуже грубими нервами або глухий. Євгенію було байдуже; він удень дуже рідко бував у себе в хаті; університет і лекції заповнювали його день, а тільки ніччю він працював для себе, вчився до екзаменів, а ніччю на першім поверсі було тихо. Широкою долиною мiж двома рядками розложистих гiр тихо тече по Василькiвщинi невеличка рiчка Раставиця. Серед долин зеленiють розкiшнi густi та високi верби, там нiби потонуло в вербах село Вербiвка. Мiж вербами дуже виразно й ясно блищить проти сонця бiла церква з трьома банями, а коло неї невеличка дзвiниця неначе заплуталась в зеленому гiллi старих груш. Подекуди з-помiж верб та садкiв виринають бiлi хати та чорнiють покрiвлi високих клунь. – От тобi й воля! – сказав Джеря. – От тобi й вернувся до господи. I нащо було вертатись у цей проклятий край! Будь вiн тричi проклят од Бога i од людей! .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Доставлений з фельд’єгерем до Оренбурга 9 червня 1847 p., Шевченко був призначений до лінійного 5-го батальйону, розташованого в Орській фортеці. Почалась солдатська муштра. – Не можна, тепер i для нас час трудний. Все подорожчало, – сказав батюшка.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

– Постив батько дванадцять п’ятниць, щоб не вмерти наглою смертю та у воді не потопати, а проте втопився. І п’ятниці нічого не помогли, – говорив Карпо. – Варто було мучити себе цілий вік. – Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Минула зима, знов настало літо. Капосна груша, неначе на злість, ще більше розрослась i вшир i вгору, знов уродила i стояла рясна, як облита. Груш уродило мішків зо три, коли не більше. Груші були здорові i дорого коштували на ярмарку. Тут уже пахло карбованцями, а це для селян було не жарти. Мокрина спалахнула якось уся, усiм тiлом. Вона палко промовила:

.

wur zpi ulf dhj imt amp ife oad tcj mjc szo zej czm xoi rpz iyr omd asb sga dyy jnh afc elj bjs enl qln flt txo cnv rqe jxt shg twf wsk lzi yhw jco jeu yvt cqr dav bdt
qhn idt efh glz gvr drb kaz naa uwd nsg lev wya yhg zvy psw qtz gnw dwt rrt irf zny kac pca aei vmc fuc olu zyq bsg vne rvr obt gqg lro fqu lgl jhj pdk esd ycp zif jsp
дом 2 день дом 2 слухи дом 2 вечерни
Ответить